طراحی گرافیکی و چاپ

یادگیری جنین در رحم مادر

جنین در هفته هجدهم (حدود 4 ماهگی) قادر به شنیدن اصوات است و نسبت به صداهای بلند، با انقباض عضلات و انجام حرکاتی، واکنش نشان می دهد. این صداها موجب افزایش ضربان قلب جنین هم می شوند.

20 مهر 1400

31 مدل تابلو دیواری چند تکه به همراه قیمت و لینک خرید (تابلو شیک هنری)

تابلو ها جزو برترین و شیک ترین وسایل های تزئینی دیوار هستند. استفاده از تابلو در همه جا دیده میشود. در شرکت ها رستوران ها و خانه ها از این تابلو ها برای تزئین دیوار استفاده میکنند واستفاده از آن هیچ محدودیتی ندارد. تابلو ها انواع مختلفی دارند که باتوجه...

12 مهر 1400

توقف صدور دفترچه بیمه، شخص را از تکفل سرپرست خارج نمی کند

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر کل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: توقف صدور دفترچه بیمه، بیمه شدگان را از تکفل سرپرست خارج نمی کند و سیستم به صورت اتوماتیک به هنگام استحقاق سنجی، استحقاق بیمه را محاسبه خواهد کرد.

15 اردیبهشت 1400

تغییر دلخواه پس زمینه در کنفرانس ویدیویی گوگل میت ممکن شد

گوگل پس از گذشت چندین ماه از توسعه نرم افزار تماس ویدیویی خود گوگل میت، امکان تغییر دلخواه پس زمینه را هنگام مکالمه ویدیویی فراهم کرد.

19 آذر 1399

کرونا، عصب دوست است

درگیری با کووید-19 به ریه محدود باقی نمی ماند بلکه می تواند ارگان های دیگر مثل سیستم گوارشی، پوست، قلب و سیستم عصبی را نیز درگیر کند. آنچه در اینجا بدان می پردازیم، درگیری سیستم عصبی توسط این ویروس و این بیماری نوظهور است.

11 آبان 1399

تحقق توسعه بازار کتاب دیجیتال با رفع موانع

خبرنگاران ، علی محمدپور، دبیرمجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان کشور: مصاحبه اخیر معاون محتوایی مرکز ملی فضای مجازی جناب آقای دکتر خوراکیان درباره کتاب دیجیتال باعث شد در این یادداشت نگاهی همه جانبه تر به موضوع کتاب دیجیتال و آنچه که می تواند این بازار...

3 آبان 1399

ناسا نام های توهین آمیز اجرام آسمانی را تغییر می دهد

ناسا اعلام نموده که برای پرهیز از درون مایه های توهین آمیز و نژادپرستانه، نام های نادرستی را که روی اجرام آسمانی واقع شده است تغییر می دهد.

11 مهر 1399

افزایش 190 هزار واحدی شاخص بورس در هفته نخست تابستان

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران به عدد یک میلیون و 419 هزار واحد رسید و در مقایسه با انتها هفته گذشته بیش از 15 درصد، بازدهی را تجربه کرد.

1 شهریور 1399

باز نشر ترجمه ای از غلامرضا اعوانی برای نهمین نوبت

به گزارش خبرنگاران کتاب تاریخ فلسفه اثر فردریک چارلز کاپلستون یکی از برجسته ترین آثار کلاسیک در زمینه تاریخ فلسفه است که در 11 جلد به نگارش درآمده است. کاپلستون فیلسوف و تاریخ نگار بریتانیایی در فاصله سال های 1944 تا 1974 مجموعه 9 جلدی تاریخ فلسفه را تألیف...

25 مرداد 1399

انتها سبز بورس در هفته دوم خرداد

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در سرانجام معاملات روز سه شنبه (13 خرداد) بعد از مدت ها اصلاح و عقب نشینی از شاخص یک میلیون واحد بار دیگر هفت رقمی شد و به کانال یک میلیون و 28 هزار واحد رسید که در مقایسه با سرانجام هفته گذشته 9.5 درصد رشد را تجربه کرد.

18 مرداد 1399