اولین شلبی ماستنگ الکتریکی؛ شروعی متفاوت با مک، ئی

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، رینگ های اختصاصی ماستنگ شلبی نیز بخش دیگری از داستان است. این رینگ ها هر کدام حدود 1.8 کیلوگرم در مقایسه با رینگ های استاندارد ماستنگ مک-ئی سبک تر هستند.

اولین شلبی ماستنگ الکتریکی؛ شروعی متفاوت با مک، ئی

وبلاگ تالار پذیرایی - نام فورد، ماستنگ و شلبی ترکیبی است که نمی توان به هیچ عنوان آن را وارد فرایند جداسازی کرد! شلبی افتخاری تکرارنشدنی برای ماستنگ است که حضور لوگوی آن روی بدنه یک فورد ماستنگ به مفهوم اوج ویژگی ها و توانمندی های این خودرو خواهد بود.

برای آشنایی با کرول شلبی می توانید این لینک از گروه خودرو وبلاگ تالار پذیرایی را مطالعه کنید.

اکنون مجموعه شلبی به مناسبت صدمین سال تولد شلبی مجموعه آپشن جذابی را معرفی نموده که البته نصب آن فقط محدود به 100 دستگاه خواهد بود.

به شلبی ماستنگ مک-ئی جی تی سلام کنید! زیرا با اولین خودروی الکتریکی شلبی دیدار می کنیم، این مورد بیشتر از آن جهت جای تعجب دارد که ماستنگ های شلبی را با غرش بلند پیشرانه های آنها می شناسیم اما یک الکتریکی چگونه می تواند یک شلبی هم باشد؟!

طبیعتا بیشتر تغییرات مک-ئی نسخه شلبی را باید از منظر زیباشناختی مورد آنالیز قرار دهیم. استفاده سنگین از فیبرکربن بخش مهمی از کار را تشکیل داده است. درپوش نو محفظه موتور نیز کاملا فیبرکربنی شده و با نمونه استاندارد تفاوت دارد. به این فهرست کربنی باید جلوپنجره، رکاب جانبی، قاب آینه ها و اسپلیتر جلو را هم اضافه کنید.

رینگ های اختصاصی شلبی نیز بخش دیگری از داستان است. این رینگ ها هر کدام حدود 1.8 کیلوگرم در مقایسه با رینگ های استاندارد ماستنگ مک-ئی سبک تر هستند. به عبارت دیگر، شلبی با استفاده از پنل های فیبرکربن تا توانسته وزن این ماستنگ را کاهش داده است. متاسفانه، کمپانی به عدد نهایی مهندسی وزن اشاره ای ننموده است.

شلبی ماستنگ مک-ئی جی تی

ارتفاع شلبی ماستنگ مک-ئی در مقایسه با نسخه استاندارد کاهش یافته اما جزئیات این تغییر ارتفاع نیز هنوز مورد اشاره کمپانی قرار نگرفته است.

شلبی از یک شبیه ساز صوتی پیشرفته برای بازسازی صدا پیشرانه احتراقی 8 سیلندر استفاده می نماید تا این ماستنگ نیز غرش های شلبی را از دست ندهد. شلبی جی تی500 معروف خواننده اصلی این اثر است که صدای ضبط شده پیشرانه آن در شرایط مختلف، به مک-ئی انتقال یافته است.

قیمت پکیج شلبی برای ماستنگ مک-ئی جی تی از 27488 دلار شروع می گردد.

منبع: عصر ایران

به "اولین شلبی ماستنگ الکتریکی؛ شروعی متفاوت با مک، ئی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین شلبی ماستنگ الکتریکی؛ شروعی متفاوت با مک، ئی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید