پذیرش دوره DBA اقتصادی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، پذیرش جدید دوره حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA با گرایش اقتصادی و سرمایه گذاری در سال 1400 و با میزبانی دانشکده فنی دانشگاه تهران شروع شد.

پذیرش دوره DBA اقتصادی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران

بر اساس اطلاعیه مرکز آموز ش های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران به عنوان یکی از پیشروترین مراکز علمی کشور، دوره DBA گرایش اقتصادی و سرمایه گذاری مانند سال گذشته در سال 1400 نیز برگزار خواهد شد. مدیران و علاقه مندان به حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری می توانند از این فرصت ویژه استفاده نموده و با حضور در این دوره ضمن آشنایی با مباحث مختلف کسب و کار، بر حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری متمرکز شده و یک دوره بالادستی و حرفه ای را تجربه کنند.

مقرر است درپایان این دوره، دانش پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های جهان، بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت کسب و کار بویژه با نگرش اقتصادی و سرمایه گذاری را اثبات کنند.

مهمترین دروس DBA گرایش اقتصادی و سرمایه گذاری عباتند از : اقتصاد کلان، تجزیه و تحلیل صورت های اقتصادی، سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، اوراق بهادار مشتقه، اقتصادی شرکتی، ارزشیابی سهام شرکت ها. جهت آشنایی کامل با سرفصل های این دوره و نیز استفاده از تخفیفات ویژه درنظر گرفته شده می توان روی عبارت روبرو کلیک نمود. (سرفصل های دوره DBA گرایش اقتصادی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران)

گفتنی است منابع این دروس با آزمون های بین المللی نظیر CFA و نیز آزمون های سازمان بورس و اوراق بهادار کشور منطبق می باشند.

دوره آنلاین

گفتنی است برای اولین بار سیستم جدید آموزشی پخش زنده آنلاین در این دوره ها به کار گرفته خواهد شد که ارتباط دانش پذیر از هرکجای ایران و حتی سراسر جهان را بصورت مستقیم با اساتید دوره فرآهم می آورد. در این سیستم نوین آموزشی ضمن ارتقای چشم گیر کیفیت آموزش، هزینه های رفت و آمد به کلاس و نیز خطر ابتلا به ویروس کرونا به شدت کاهش یافته است.

سایر گرایشات تخصصی MBA و DBA

علاوه بر دوره DBA اقتصادی و سرمایه گذاری، علاقه مندان می توانند در سایر گرایشات از جمله: DBA مدیریت پروژه، DBA مدیریت استراتژیک، DBA مدیریت بازاریابی و DBA مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال نیز حضور یابند که بنا به علاقه یا زمینه کاری، هر داوطلب می تواند در یکی از گرایشات نام نویسی نماید.

همچنین دوره مدیریت کسب و کار در سطح MBA نیز توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می گردد که علاقه مندان می توانند از این دوره نیز استفاده کنند.

دوره های ام بی ای و دی بی ای دانشکده فنی دانشگاه تهران مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان پیروز و صاحب نظر می باشد.

نحوه پذیرش و ثبت نام در دوره های DBA و MBA

پذیرش در دوره MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت آنالیز سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 61119824 یا 88225402 یا 88652153 (با پیش شماره 021) مرکز آموزش های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل کنند و نیز افرادی که خارج از ایران هستند می توانند به وسیله نرم افزار واتساپ با شماره 00989303709097 پیغام ها و سوالات خود را مطرح کنند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره ها بهره مند گردند.

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره نیز می توان روی عبارت پیش ثبت نام دوره MBA و DBA کلیک نمود.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه به آدرس https://catp.ut.ac.ir/fa فرآهم خواهد بود.

منبع: فرارو

به "پذیرش دوره DBA اقتصادی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش دوره DBA اقتصادی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید