در قسمت پایانی احضار چه خواهید دید؟ ، تخشید: کرونا باعث تغییراتی در سریال شد

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، محمودرضا تخشید، تهیه کننده سریال احضار گفت: ابتلای عوامل این سریال به کرونا موجب تغییر در کم و کیف برخی نقش ها و قصه های فرعی سریال شد.

در قسمت پایانی احضار چه خواهید دید؟ ، تخشید: کرونا باعث تغییراتی در سریال شد

تخشید در گفت و گویی با وبلاگ تالار پذیرایی در مورد علت وقفه در پخش قسمت انتهای احضار، گفت: همانطور که آقای افخمی، کارگردان سریال هم اعلام کردند، در طول هشت ماه فراوری سریال، با ابتلای چند نفر از عوامل پشت دوربین از جمله آقای رنجبران مدیر تصویربرداری و فرشید احمدی مدیر صدابرداری روبرو شدیم که هر طور بود بالاخره با کوشش باقی گروه سازنده، جای این عزیزان پر شد تا دوباره به گروه پیوستند، اما ابتلای سه نفر از بازیگران اصلی سریال یعنی آرش مجیدی، آدرینا صادقی و خانم سعیده عرب به این ویروس قابل جبران نبود و چاره ای جز بازگشت این عزیزان به پروژه برای ادامه کار نداشتیم. ما وقتی با ورود کرونا به میان عوامل سریال روبرو شدیم بالاجبار یکسری را به قرنطینه فرستادیم، لوکیشن، بازیگران و متن در حال تصویربرداری را جایگزین کردیم و... . تمام این موارد باعث شد چندین بار در طول فیلمبرداری فرایند فراوری کند یا با وقفه روبرو گردد.

او ادامه داد: مجددا تاکید می کنم سه بازیگر این سریال در طول دوران فیلمبرداری به کرونا مبتلا شدند، نه همین هفته گذشته. احضار در طول فیلمبرداری مرتبا با وقفه روبرو میشد، با وجود اینکه ما تمام سعی مان را کردیم که ابتلای دوستان به کرونا خللی در فرایند فیلمبرداری سریال وارد نکند و حتی 40 روز را بی وقفه و بدون مرخصی کار کردیم، اما در نهایت نشد که سریال را همزمان با انتها ماه مبارک رمضان به اتمام برسانیم. به هر حال خوشبختانه امروز حال تمام بازیگران و عوامل مجموعه خوب است و تنها صدابردارمان همچنان بیمار است که او هم به امید خدا هر چه سریعتر بهبود خواهد یافت.

تخشید در پاسخ به این سوال که آیا ابتلای تعداد زیادی از عوامل و بازیگران احضار، کلیت داستان و نقش ها را دچار تغییرات کرد، توضیح داد: ابتلا به کرونای عوامل سریال و بازیگران موجب تغییر در کم و کیف بعضی نقش های فرعی و قصه های فرعی داستان شد، اما مضمون اصلی داستان همان است که قرار بود از اول باشد.

مدیر باسابقه تلویزیون درباره پرسش بعضی مخاطبان که شیطانی که فاقد جسمیت است چطور می تواند به یک انسان حمله ور گردد و او را بکشد، گفت: مردم کمی صبوری نمایند پاسخ این سوال را در قسمت آخر سریال می بینند.

تخشید در انتها درباره بازخورد مخاطبان و فراوری مجدد آثار ماورایی برای تلویزیون شرح داد: آنطور که از بازخورد مردم در جامعه و به خصوص فضای مجازی پیداست با پخش هر قسمت از سریال رضایت بیشتری حاصل شده. البته منکر نقاط ضعف سریال نمی شوم، اما من حیث المجموع مردم از پخش آن راضی هستند و متعاقبا من هم به عنوان تهیه نماینده از فراوری آن راضی ام. امیدوارم این رضایت در آدینه پیش رو که قسمت انتهای سریال پخش می گردد به بالاترین حد خود برسد. تهیه و فراوری یک سریال کار مشکل و پیچیده ای است و من قطعا در آینده این کار را منوط به در دست داشتن فیلمنامه و متنی قوی انجام می دهم. مهم نیست یک فیلمنامه در چه ژانری باشد، مهم این است که از اصول و ساختاری درست و قوی برخوردار باشد.

منبع: ساناز قنبری - روزنامه نگار / وبلاگ تالار پذیرایی

منبع: جام جم آنلاین

به "در قسمت پایانی احضار چه خواهید دید؟ ، تخشید: کرونا باعث تغییراتی در سریال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در قسمت پایانی احضار چه خواهید دید؟ ، تخشید: کرونا باعث تغییراتی در سریال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید