اینفوگرافیک ، لوپتو جای پارسا پیروزفر و الناز شاکردوست را گرفت ، انیمیشنی که 20هزار نفر را به سینما کشاند

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، در روزهایی که سینماگران و سینماداران؛ هیچکدام رغبتی برای اکران فیلم های سینمایی ندارند، انیمیشن لوپتو با اکران یک هفتگی توانست صدرنشین جدول فروش گردد و خانواده ها را با سینماآشتی دهد.

اینفوگرافیک ، لوپتو جای پارسا پیروزفر و الناز شاکردوست را گرفت ، انیمیشنی که 20هزار نفر را به سینما کشاند

وبلاگ تالار پذیرایی - وجیهه امیرخانی: در شرایطی که هر روز حول و حوش گیشه ورشکسته سینما و سالن های خالی سینماها خبرهایی تازه به گوش می رسد و نه تنها فیلمسازان بلکه سینمادارها هم رغبتی برای اکران فیلم نو ندارند، بازار انیمشین های ایرانی داغ شده و انیمیشن لوپتو پس از پسر دلفینی پیروز شد فروش 5,480,385,000 ریالی را برای خود رقم بزند.

لوپتو که رتبه اول فروش روزانه و رتبه سوم فروش هفتگی را به خود اختصاص داده طی 7 روز اول اکران در فضای ناآرام حاکم بر سینما و گیشه بلیت فروشی، حدود 20هزار نفر را به سینماها کشاند.

این انیمیشن موزیکال، شاد و مهیج به کارگردانی عباس عسگری، به وسیله گروهی از جوانان کرمانی در استودیوی فراسوی ابعاد فراوری شده است و داستان آن درباره پدر کودکی به نام علی است که در کارگاه لوپتو با یاد دادن ساخت اسباب بازی به بیمارانش، آن ها را درمان می نماید... لوپتو که با شعار شادی ساختنی است به سینماها آمده به نظر می رسد تا کنون به خوبی توانسته معنای این شعار را فروش و جذب خانواده ها به سالن سینما محقق کند.

آمار فروش هفتگی فیلم ها (به ریال) و از سامانه آنلان فروش فیلم های سینمایی (سمفا) استخراج شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "اینفوگرافیک ، لوپتو جای پارسا پیروزفر و الناز شاکردوست را گرفت ، انیمیشنی که 20هزار نفر را به سینما کشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینفوگرافیک ، لوپتو جای پارسا پیروزفر و الناز شاکردوست را گرفت ، انیمیشنی که 20هزار نفر را به سینما کشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید