قلعه نویی: دیگر بریده ام!

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، سرمربی گل گهر می گوید از اینکه پنالتی هایش تیمش را در مسابقات اخیر نگرفته اند، خسته شده است.

قلعه نویی: دیگر بریده ام!

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی، سرمربی گل گهر سیرجان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پیکان در استادیوم خانگی خود، در نشست خبری اظهار کرد: تشکر ویژه ای از بازیکنانم می کنم. با شرایطی که در بازی قبل برای ما درست کردند، در این دو، سه روز روی شرایط روحی و روانی بازیکنان کار کردیم. دیدید چه توپ هایی امروز گل نشد. به تیم پیکان یک موقعیت 10 درصدی هم ندادیم. به هر حال من نمی دانم راجع به یک سری مسائل چه بگویم. دیگر نمی گویم، اما باز هم اسیر بی عدالتی شدیم. بعد از 42 سال متوجه شدم که می توان در هنگام پنالتی به بازی ادامه داد. در دقیقه 48 به طور صددرصد روی امین پورعلی خطای پنالتی شد. رد استوک روی مچ پای او موجود است. دیگر نمی دانم چرا این کار را می نمایند؟ دیگر بریده ام و نمی خواهم حرف بزنم. حالا داور محروم گردد، چه ثمره ای برای ما دارد؟ یک بار، دو بار، سه بار، چند بار می خواهند پنالتی ما را نگیرند؟

وی ادامه داد: برای من تعجب است که وقتی کوچک ترین اتفاقی روی دروازه ما رخ می دهد همه خود را مسئول می دانند و داور یک تا چهار نظر می دهند، اما وقتی به نفع ما پنالتی رخ می دهد، همه می گویند ما ندیده ایم. در بازی با فولاد، توپ روی دروازه ما است و به جای یاری داور دوم، یاری داور اول نظر می دهد. در بازی با فولاد، پرسپولیس، استقلال و پیکان پنالتی ما را نگرفتند.

قلعه نویی با اشاره به عملکرد تیمش در این ملاقات اظهار کرد: تیمم خیلی خوب بازی کرد. پیکان تیم چغری است و فقط آمده بود روزنه های نفوذ را ببندد. در این بازی ها باید از موقعیت ها بهره برد. ما تک به تک را در دقیقه 48 نزدیم. دو، سه بار می توانستیم گل بزنیم. وقتی پنالتی گل گردد، فرایند بازی فرق می نماید که داور این شانس را از ما گرفت. باز هم به گروه داوری خسته نباشید می گویم. نمی توانیم چیزی بگوییم. تیم ما عالی بود. بازیکنانم زحمت کشیدند. با اینکه دو، سه بازیکن ما نبودند، مهره های جایگزین به خوبی بازی کردند. امروز خودمان هم تنبیه شدیم.

سرمربی گل گهر درباره مشکل تیمش در حفظ جریان بازی در نیمه دوم گفت: نه اصلا اینطور نبود. یکی از بازی هایی بود که مالکیت داشتیم و توانستیم چرخش توپ را انجام دهیم. در این مسائل خیلی خوب بودیم. آمار هم به زودی منتشر می گردد.

او در واکنش به اینکه آیا موضع گیری هایش علیه داوران موجب حساسیت آن ها علیه تیمش نشده است، گفت: یعنی می گویید سکوت کنیم؟ ما اعتراضی نکردیم. نمی فهمم چه موردی را بگویید. ما که تا به حال بیانیه ندادیم. کدام اعتراض را می گویید؟ با دلیل و مدرک بگویید.

قلعه نویی درباره افت سعید صادقی نسبت به بازی های گذشته گفت: درست است که یکی، دو موقعیت را خراب کرد. شاید از فرایند خودش به دلیل خراب کردن پنالتی مقابل استقلال دور باشد، اما امروز هم با کیفیت کار کرد و ایجاد موقعیت داشت. البته نباید از عکس العمل خوب دروازه بان حریف گذشت. دروازه بان پیکان عکس العمل های خوبی داشت. برای هر بازیکن بزرگی هم رخ می دهد که افت کند. سعید صادقی افت نکرده، اما شاید نتوانسته پنالتی اخیر خود را فراموش کند.

سرمربی گل گهر در پاسخ به این سوال که گویا قرار بود کی روش استنلی در ملاقات با استقلال پنالتی را بزند، گفت: پنالتی زن ما سعید صادقی بود. در جلسه بررسی می گوییم چه کسی پنالتی ها را بزند. اگر امروز هم پنالتی می شد، سعید صادقی می زند.

او درباره حضور رضا شکاری در ترکیب به جای امین پورعلی گفت: ما می دانستیم پیکان لایه های دفاعی درست می نماید و چشم به ضد حملات دارد. یک هافبکی را گذاشتیم که از نظر تکنیکی بالاتر باشد. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم که جواب داد. وقتی سعید صادقی توپ را نزد، صد درصد گل بود. آقای کوپال ناظمی هم داور خوبی است به نظرم باید پنالتی را اعلام می کرد.

منبع: فرارو

به "قلعه نویی: دیگر بریده ام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: دیگر بریده ام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید