انتقال عجیب ؛ ستاره ملی پوش استقلال به نساجی پیوست! ، انتقال قطعی است

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، مهاجم تازه وارد استقلال پس از فسخ قراردادش با آبی پوشان به نساجی مازندران پیوست.

انتقال عجیب ؛ ستاره ملی پوش استقلال به نساجی پیوست! ، انتقال قطعی است

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، آریا برزگر که سی ویکم تیرماه به عنوان یکی از اولین خریدهای استقلال در جابجایی تابستانی به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه شده بود، بخاطر شرایط مالی آبی پوشان و عدم ثبت قراردادش در سازمان لیگ تصمیم به جدایی گرفت و راهی نساجی مازندران شد.

این مهاجم 20 ساله تیم امید ایران که در فصل گذشته لیگ برتر 19 بازی برای نفت مسجدسلیمان انجام داد، پس از سقوط تیمش به لیگ یک تصمیم گرفت دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردد و به استقلال پیوست، اما حالا در انتقالی عجیب از جمع آبی ها جدا شد و به نساجی مازندران پیوست.

برزگر که سال 98 به تیم بزرگسالان پرسپولیس اضافه شده و پس از آن یک دوره حضور قرضی در فجر سپاسی شیراز داشت و سپس راهی ویتبسک بلاروس شد، در یک سال گذشته برای نفت مسجدسلیمان به میدان رفت و در تابستان با استقلال قرارداد بست، اما در نهایت سر از نساجی مازندران درآورد!

این مهاجم بلندقامت پس از عقد قرارداد با استقلال در تمرینات پیش فصل حضور یافت و نخستین بازی خود برای آبی پوشان را در ملاقات تدارکاتی مقابل آلومینیوم اراک انجام داد، ولی در نهایت بخاطر بالا بودن سقف قرارداد مالی آبی پوشان در سازمان لیگ، از این تیم جدا شد و به نساجی پیوست.

نکته جالب توجه در انتقال برزگر به نساجی این است که او به طور قطعی توانست از استقلال جدا گردد و قراردادش با تیم مازندرانی را امضاء کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتقال عجیب ؛ ستاره ملی پوش استقلال به نساجی پیوست! ، انتقال قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال عجیب ؛ ستاره ملی پوش استقلال به نساجی پیوست! ، انتقال قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید