زمین لرزه های مداوم در هرمزگان ادارات کیش را تعطیل کرد

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، وقوع زمین لرزه های مداوم در محدوده ساحل غربی هرمزگان سبب بروز مشکلاتی در بخش هایی از استان مانند کیش شده است.

زمین لرزه های مداوم در هرمزگان ادارات کیش را تعطیل کرد

به گزارش تسنیم، وقوع دسته کم 10 زمین لرزه بزرگ و کوچک سبب اعلام دستورالعمل های احتیاطی در کیش شده است. این زمین لرزه ها که مرکز آن به وسیله سایت ژئوفیزیک دانشگاه تهران تماما بندرچارک در روبروی کیش اعلام شده در کیش و سایر نواحی مجاور نیز احساس شده است.

طبق اطلاعات و آمار ژئوفیزیک دانشگاه تهران از ساعت هشت صبح امروز 25 خرداد تا زمان مخابره این خبر تعداد 9 زمین لرزه که بزرگ ترین آن ها 5.2 ریشتر گزارش شده این منطقه از هرمزگان را لرزانده است.

رئیس ستاد مدیریت بحران جزیره کیش به همین دلیل با اشاره به زمین لرزه های امروز در جزیره کیش از تعطیلی ادارات اطلاع داد و گفت: با توجه به وقوع زمین لرزه ها در استان هرمزگان و بعلاوه جزیره کیش ادارات امروز تعطیل اعلام شده اند و ادامه کار آن ها جلوگیری شده است تا سلامت ساکنان و گردشگران تضمین گردد.

سعید پورزادی بعلاوه از ساکنان و گردشگران خواست با توجه به وقوع زمین لرزه ها از قرارگیری در منطقه ها ناایمن خودداری نمایند.

بعلاوه مدیریت بحران شرکت عمران، آب و خدمات کیش نیز اعلام نموده است نیرو های امدادی و آتش نشانی آماده هستند تا در صورت بروز حوادث احتمالی ناشی از زمین لرزه به ساکنان و شهروندان خدمات ارائه نمایند.

بندرچارک واقع در 30 کیلومتری جزیره کیش و از مبادی اصلی ورود به این جزیره توریستی به شمار می رود.

منبع: فرارو

به "زمین لرزه های مداوم در هرمزگان ادارات کیش را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین لرزه های مداوم در هرمزگان ادارات کیش را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید