راهنمای خرید گوشی کارکرده سامسونگ

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، خبرنگاران- قیمت گوشی در سال های اخیر آنقدر بالا رفته که حالا بازار خرید و فروش مدل های کارکرده رونق گرفته است. گلکسی S21 Ultra 5G به عنوان یکی از گرا ن ترین گوشی های سامسونگ همین الان نزدیک به 30 میلیون تومان ارزش دارد، اما در آگهی ها، مدل دست دوم آن را می گردد با 20 میلیون تومان خرید. گوشی های سری نوت هواداران خاص خود را دارند و گلکسی نوت 20 را باید آخرین ورژن کره ای ها در این سری بدانیم. مدل دست دوم این گوشی را پنج میلیون تومان کمتر از نسخه 20 میلیون تومانی نو می فروشند. گوشی های سری M و A تنوع بیشتری دارند، نسبت به مدل های سری S و Note مقرون به صرفه تر هستند و تقریبا با هر بودجه ای می گردد نسخه های دست دوم آن ها را خرید. حتی با کمتر از یک میلیون تومان.

راهنمای خرید گوشی کارکرده سامسونگ

راهنمای خرید گوشی های سری S کارنموده

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، گوشی های سری S، پرچمداران سامسونگ محسوب می شوند. درحال حاضر گلکسی S21 و نسخه های مختلف آن آخرین مدل های این سری به شمار می فرایند و ممکن است همین حالا فروشنده ها بابت گلکسی S21 Ultra 5G نو با حافظه ذخیره سازی 128 گیگابایت 30 میلیون تومان از شما بگیرند. همین گوشی در آگهی های مربوط به موبایل کارنموده با رقم های 20، 21 و 22 میلیون تومان فروخته می گردد و فروشنده هایی که در ازای این رقم گلکسی S21 را می فروشند، آن را در حد نو معرفی می نمایند. گلکسی S20 در سال 2020 به وسیله سامسونگ روانه بازار شد. نسخه 5G و دست دوم این یکی دقیقا از 20 میلیون تومان آگهی شده و در سایر آگهی ها رقم های کمتری را برای این مدل پیدا می کنید.

گلکسی S10 در سال 2019 و قبل از S20، پرچمدار سامسونگ لقب داشت. حالا بعد حدود سه سال مدل دست دوم و نسبتا تمیز گلکسی S10 را می گردد با کمتر از 10 میلیون تومان خریداری کرد. شخصی در محله پاسداران تهران برای این گوشی 9 میلیون تومان و یک نفر دیگر در محله نیروی هوایی بابت S10+ دقیقا 10 میلیون تومان دریافت می نماید. البته بازار مدل های دست دوم همواره می تواند شما را با رقم های وسوسه نماینده ای روبرو کند. مثل یک آگهی مربوط به گلکسی S10 کارنموده با قیمت دو میلیون و 500 هزار تومان که با بازکردن آگهی متوجه می شوید گوشی مورد نظر با مسئله ای مثل شکستگی LCD روبرو است. گلکسی S9 را حدود شش تا هفت میلیون تومان آگهی نموده اند و رقم های کمتری هم به چشم می خورد. بعلاوه گلکسی S8 کارنموده که پنج سال پیش معرفی گردید، می تواند کمتر از چهار میلیون تومان ارزش داشته باشد.

گوشی های کارنموده سری S سامسونگ

مدل

قیمت

گلکسی S21

20 تا 22 میلیون تومان

گلکسی S20

حداکثر 20 میلیون تومان

گلکسی S10

حداکثر 10 میلیون تومان

گلکسی S10 (با LCD شکسته)

دو میلیون و 500 هزار تومان

گلکسی S9

شش تا هفت میلیون

گلکسی S8

حداکثر چهار میلیون تومان

راهنمای خرید گوشی های سری Note کارنموده

گوشی های سری نوت طرفداران خاص خودشان را دارند. افرادی که حاضر هستند همین حالا برای آخرین مدل این سری یعنی گلکسی نوت 20 نزدیک به 20 میلیون تومان ناقابل پرداخت نمایند. این گوشی تقریبا دو سال پیش سر از بازار جهانی درآورد و الان مدل های کارنموده آن را در سایت های خرید و فروش می گردد با 15 میلیون تومان خریداری کرد. البته تا دلتان بخواهد برای این مدل آگهی هایی به چشم می خورد که فروشنده ها رقم های بالاتری را برای آن درنظر گرفته اند. گلکسی نوت 10 در آگهی ها حول وحوش 10 میلیون تومان قیمت دارد، اما می گردد با هفت میلیون و 500 هزار تومان می گردد سامسونگ Galaxy Note10 Lite کارنموده را خرید که فضای ذخیر ه سازی و رم آن به ترتیب 128 گیگابایت و هشت گیگ است. فروشنده های زیادی برای گلکسی نوت 9 رقم های شش تا هفت میلیون تومان را برای فروش درنظر گرفتند و قیمت گلکسی نوت 8 در آگهی ها تقریبا چهار تا شش میلیون تومان قیمت دارد. مثلا شخصی مدل کارنموده این گوشی را با همه لوازم جانبی شش میلیون تومان می فروشد و مدعی شده گوشی بدون ایراد است. یک نفر دیگر رقم فروش را چهار میلیون تومان نوشته و به خراب بودن بعضی از دکمه های گوشی اشاره نموده است.

گوشی های کارنموده سری نوت سامسونگ

مدل

قیمت

گلکسی نوت 20

حدود 15 میلیون تومان

گلکسی نوت 10

حدود 10 میلیون تومان

گلکسی نوت 9

شش تا هفت میلیون تومان

گلکسی نوت 8

چهار تا شش میلیون تومان

راهنمای خرید گوشی های سری A و M کارنموده

گوشی های سری A و سری M سامسونگ مقرون به صرفه ترین مدل های این برند هستند. قیمت مدل نو این گوشی ها از حدود دو میلیون تومان شروع می گردد و برای امثال گلکسی A52s 5G به نزدیک 12 میلیون تومان می رسد، اما نسخه های کارنموده این دو سری در بازار چقدر قیمت دارند؟ گلکسی A12 با قیمت تقریبی چهار میلیون تومان ظرف یک سال گذشته همواره بین پرفروش ترین مدل های سامسونگ دیده شده است. شخصی حاضر است با نصف این قیمت گلکسی A12 کارنموده را بفروشد و مدعی شده گوشی سالم است. آگهی های زیادی هم بابت این گوشی به چشم می خورد که قیمت را حدود سه میلیون و 500 هزار تومان قرار داده اند. گلکسی A32 یکی دیگر از میان رده های محبوب سامسونگ است و می تواند نسخه نو آن هفت میلیون تومان قیمت داشته باشد. در سایت دیوار فروشنده های زیاید گلکسی A32 سامسونگ کارنموده را حدود پنج تا شش میلیون تومان آگهی نموده اند. گلکسی A11 دست دوم دو تا سه میلیون تومان فروخته می گردد.

A50 کارنموده که تحت عنوان در حد نو آگهی شده، بین چهار تا پنج میلیون تومان، گلکسی A70 کارنموده نهایتا هفت میلیون تومان قیمت دارد و بعضی حاضر هستند با رقم های کمتری آن را بفروشند. گلکسی M32 نو یکی از پرطرفدارترین گوشی های سری M تقریبا پنج میلیون تومان ارزش دارد و مدل های کارنموده این گوشی را در سایت دیوار بین سه تا چهار میلیون و 500 هزار تومان آگهی نموده اند. بابت گلکسی M12 کارنموده تقریبا همین رقم را دریافت می نمایند و M10 کارنموده که تقریبا سه سال پیش روانه بازار شد، الان دو تا دو میلیون و 500 هزار تومان می گیرند. با بودجه کمتر از یک میلیون تومان می گردد مدل های کارنموده زیادی را بین گوشی های سری A و M در آگهی ها دیده می گردد که در قسمت توضیحات به مشکلاتی مثل وجود لکه روی بدنه گوشی و خط وخش LCD اشاره شده است.

گوشی های کارنموده سری A و M سامسونگ

مدل

قیمت

گلکسی A12

دو تا سه میلیون و 500 هزار تومان

گلکسی A32

پنج تا شش میلیون تومان

گلکسی A11

دو تا سه میلیون تومان

گلکسی A50

چهار تا پنج میلیون

گلکسی A70

پنج تا هفت میلیون تومان

گلکسی M32

سه تا چهار میلیون و 500 هزار تومان

گلکسی M12

سه تا چهار میلیون و 500 هزار تومان

گلکسی M10

دو تا دو میلیون و 500 هزار تومان

منبع: فرارو

به "راهنمای خرید گوشی کارکرده سامسونگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید گوشی کارکرده سامسونگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید