بیانیه تند ماکان بند علیه رفتار عجیب مینا وحید در کنسرت

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، حوادث خبرنگاران: گروه ماکان بند، شب گذشته و پیش از شروع کنسرت شان، نسبت به حرکت ناشایست خانم بازیگر در کنسرت 6 دی واکنش نشان داد.

بیانیه تند ماکان بند علیه رفتار عجیب مینا وحید در کنسرت

ماکان بند یک گروه موسیقی در ایران است. گروه ماکان بند از رهام هادیان و امیر مقاره تشکیل شده است. گروه ماکان بند از سال 1395 تشکیل شد. امیر مقاره یکی از خوانندگان ماکان بند ، اخیرا در فیلمی بازیگری کرده است. ماکان بند بیانیه ای در علیه رفتار عجیب خانم بازیگر در کنسرت منتشر کرده است.

گروه ماکان بند در هفته جاری توانست برگزاری کنسرت هایش در تهران را از سر بگیرد. ابتدا در تالار وزارت کشور، در روز 6 دی برای دو سانس روی صحنه رفت و سپس شب گذشته، 9 دی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرایش را برای دو سانس دیگر تکرار کرد.

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، اما در یکی از اجراهای اخیرِ ماکان بند، یکی از بازیگران حاضر در سالن، حرکتی را انجام داد که ناشایست و خلافِ عُرف و ارزش های جامعه بود.

گروه ماکان بند نسبت به این اتفاق سکوت نکرد و شب گذشته و پیش از شروع اجرایشان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

پیش از شروع کنسرت، ویدیویی برای حاضران در سالن پخش شد که در این ویدیو امیر مقاره در کنار دیگر اعضای ماکان، متنی را می خواند که در راستای انتقاد از حرکت خانمِ بازیگر در کنسرت شان بود.

بعلاوه موسسه آوازی نو به عنوان برگزار کننده کنسرت های ماکان بند، متنی را به طور رسمی و در راستای محکوم کردن حرکتِ خانم بازیگر منتشر کرد که متن آن را در ادامه می خوانید:

موسسه فرهنگی و هنری آوازی نو به عنوان ناشر موسیقی و برگزار کننده کنسرت های موسیقی در تمام سال های فعالیت خود احترام به مخاطب رعایت قوانین و ارزش های ایرانی و اسلامی و ایجاد شادی و نشاط اجتماعی را سرلوحه کارخود قرار داده و همراه با هنرمندان عزیز کوشش کرده لحظاتی سرشار از نشاط اجتماعی و امیدواری را بین مخاطبان محترم موسیقی ایجاد کند.

متاسفانه در حین برگزاری کنسرت گروه ماکان در تاریخ ششم دی ماه امسال شخصی در عملی غیر اخلاقی و خلاف عرف جامعه و قوانین برگزاری کنسرت، همه مارا متاثر کرد.

بدیهی است هرگز این رفتار نه تنها مورد تایید موسسه آوازی نو و گروه ماکان نبوده و نیست، بلکه به شدت آن را تقبیح و محکوم می نماییم و همه مخاطبان و همراهان عزیزی که در کنسرت های این موسسه حضور دارند را به رعایت قوانین و احترام به فرهنگ ایرانی و اسلامی دعوت می کنیم.

پر واضح است که رفتار این شخص در کنترل هنرمندان گروه ماکان و عوامل برگزاری نبوده است.

در سرانجام از همه شما همراهان عزیز که با حضور خود در تمامی کنسرت های موسیقی از هنرمندان حمایت می کنید، سپاسگزاریم.

در ادامه تمدیدهای کنسرت ماکان بند، این گروه امروز آدینه 10 دی و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهد رفت.

منبع: رکنا

به "بیانیه تند ماکان بند علیه رفتار عجیب مینا وحید در کنسرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند ماکان بند علیه رفتار عجیب مینا وحید در کنسرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید