شروع پخش پایتخت 6 از امروز

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، پخش سریال پایتخت 6 به مناسبت مبعث پیامبر اسلام(ص) از امروز ـ پنجشنبه ـ شروع می گردد.

شروع پخش پایتخت 6 از امروز

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی به نقل از ایسنا، سریال پایتخت 6 که نوروز 99 از تلویزیون پخش شد، به صورت خلاصه و در قالب 7 قسمت از 21 اسفند ماه ساعت 19:30 از شبکه یک روی آنتن می رود.

همچنین دو قسمت جدید این فصل که در این روزهای پایانی سال تصویربرداری شده است، در روزهای 29 و 30 اسفند ماه از شبکه یک پخش خواهد شد.

آنطور که اعلام شده است، قصه دو قسمت پایانی پایتخت 6 نگاهی طنزآمیز به بعضی مسائل و حواشی کرونا دارد و درحقیقت فرایند قصه 15 قسمت قبلی را تکمیل می نماید.

سریال پایتخت 6 سال گذشته به دلیل شیوع کرونا در کشور نیمه تمام ماند و عوامل در همان زمان وعده ساخت قسمت های پایانی منوط به بهتر شدن شرایط را داده بودند.

فصل ششم این سریال همچنین با حاشیه هایی همراه شده بود. بر این اساس سیروس مقدم، کارگردان این مجموعه و سازنده آثاری همچون اغما، مدینه، چک برگشتی، روز حسرت و ... پیش از شروع تصویربرداری 2 قسمت پایانی با رییس صداوسیما ملاقات داشت.

مدیر روابط عمومی معاونت سیما درباره سیاست تلویزیون برای ادامه فصل های پایتخت، اعلام نموده است: این مجموعه نمایشی در فصل های گذشته الگوی موفقی در سریال سازی و حوزه سبک زندگی ایرانی اسلامی بوده، مخاطبان بسیاری را با خود همراه نموده و ان شاءالله پس از ارائه طرح مناسب، زمینه فراوری فصل هفت پایتخت مهیاست.

منبع: جام جم آنلاین

به "شروع پخش پایتخت 6 از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پخش پایتخت 6 از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید