کنایه باورنکردنی بیرانوند به افشین پیروانی! ، آخه مگه من چیکار کردم ...

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، امروز افشین خان هم که خیلی دوسش دارم گفت که باید هوادارا منو ببخشن؛ آخه مگه من چیکار کردم جز اینکه به خاطر طلبم دو تا نوتیس دادم؟

کنایه باورنکردنی بیرانوند به افشین پیروانی! ، آخه مگه من چیکار کردم ...

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، بعد از چند روز سکوت و آرامش، این بار یک استوری جنجالی از علیرضا بیرانوند، او را به چهره شماره یک پرسپولیس تبدیل نموده است؛ جایی که او مستقیما، سرپرست پرسپولیس را خطاب قرار داده و نسبت به انتقاد عصر امروز او موضع گیری نموده است.

بیرانوند در استوری اینستاگرامش در حالی که یک فریم جالب از خود در تمرینات پرسپولیس قرار داده، در یک متن نسبتا طولانی نوشته: سلام به همه عزیزان خواستم یکسری چیزهارو باهاتون در میون بزارم برخی ها که نمیدونم دنبال چی هستن میگن باید تو فصل تازه خودمو نشون بدم سوال من اینه مگه من تازه وارد پرسپولیس شدم یا بازیکن 18 ساله هستم که خودمو نشون بدم.

اشاره بیرانوند به مصاحبه افشین پیروانی در استادیوم کاظمی با وبلاگ تالار پذیرایی است که گفته بود او اشتباه کرد و سعی می نماید این اشتباه را جبران کند. مدیر سرخپوشان بعلاوه گفته بود که علی بیرانوند اشتباه کرد و خودش هم قبول دارد اما طرفداران پرسپولیس به بزرگی خودشان می بخشند

با این حال دروازه بان شماره یک سرخپوشان در ادامه با لحنی مستقیم تر نسبت به مدیر سرخپوشان صحبت نموده و نوشته: خداروشکر تو همه این سال ها هرچی داشتم برای تیمم گذاشتم و همه هوادارا هم اینو میدونن. امروز افشین خان هم که خیلی دوسش دارم گفت که باید هوادارا منو ببخشن؛ آخه مگه من چیکار کردم جز اینکه به خاطر طلبم دو تا نوتیس دادم. البته آقا افشین من چیزی ندیدم؛ اون چندتا هم که به شما گفتن ادرس بده زنگ بزنیم، فکر نکنم پرسپولیسی باشن.

گلر قرمزها با اشاره به شایعات پیرامون مبلغ قراردادش نوشت: آخرش هم با همون قرارداد قبلیم موندم. منتی نیست چون خودم خواستم، پرسپولیس خونه منه و من عاشق این تیم و طرفدارانش هستم به امید موفقیت و سربلندی پرسپولیس کبیر.

این در حالی است که یحیی گل محمدی برخلاف افشین پیروانی، موضع گیری علیه بیرانوند نداشت و در پاسخ به سوالی پیرامون اینکه آیا طرفداران باید او را ببخشند، پشت دروازه بان خود را خالی نکرد و با حمایت از بیرانوند، ریشه تصمیم او را مسائل مالی دانست.

به نظر می رسد آنچه خشم بیرانوند را در پی داشته و باعث شده تا او با زبان کنایه آمیز به صورت مستقیم پیروانی را خطاب قرار دهد، درخواست پیروانی از طرفداران پرسپولیس برای بخشش بیرانوند است که حالا این استوری را در پی داشته است.

علیرضا بیرانوند در تمرین عصر دوشنبه پرسپولیس حضور داشت و با این تیم مسافر استانبول نیز خواهد شد اما حالا باید دید که این استوری چه واکنشی را از سوی پیروانی در پی دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کنایه باورنکردنی بیرانوند به افشین پیروانی! ، آخه مگه من چیکار کردم ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه باورنکردنی بیرانوند به افشین پیروانی! ، آخه مگه من چیکار کردم ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید