ستاره پرسپولیس به قطر رفت ، حضور در کنار بازیکن مطرحی که ایرانی ها از او خاطره خوش ندارند!

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، مدافع مصدوم پرسپولیس برای پیگیری روند درمانی خود راهی قطر شده تا در کمپ اسپایر کار را دنبال کند.

ستاره پرسپولیس به قطر رفت ، حضور در کنار بازیکن مطرحی که ایرانی ها از او خاطره خوش ندارند!

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش پرسپولیس که در ملاقات مقابل سپاهان در برخوردی که با شهریار مغانلو مصدوم شد، در ادامه راهی بیمارستان شد تا مراحل درمانی خود را دنبال کند.

پورعلی گنجی بعد از مرخصی از بیمارستان و در شرایطی که با تجویز پزشک باید گارد محافظ گردن را فعلا برای پشت سر گذاشتن این آسیب دیدگی داشته باشد، راهی قطر شده تا در کمپ اسپایر و زیر نظر متخصص کار را دنبال کند و بتواند هر چه زودتر شرایط بازگشت را به دست بیاورد.

مدافع پرسپولیس امروز در کمپ اسپایر با ستاره فوتبال السد ملاقات داشت و عکس یادگاری نیز گرفتند. بغداد بونجاح ستاره گلزن السد قطر که سابقه بارها تقابل با پرسپولیس را در لیگ قهرمانان آسیا دارد، در کنار مرتضی پورعلی گنجی این تصویر یادگاری را ثبت کردند. پورعلی گنجی البته در زمان حضورش در السد با بونجاح هم تیمی بوده است.

باید در نهایت دید چه زمانی مراحل درمانی پورعلی گنجی تکمیل خواهد شد و او با بازگشت به ایران، تمرینات گروهی با سرخ پوشان را برای همراهی تیم در ادامه فصل دنبال خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین

به "ستاره پرسپولیس به قطر رفت ، حضور در کنار بازیکن مطرحی که ایرانی ها از او خاطره خوش ندارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره پرسپولیس به قطر رفت ، حضور در کنار بازیکن مطرحی که ایرانی ها از او خاطره خوش ندارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید