پروانه ساخت شهر خاموش صادر شد، فیلمی تازه از احمد بهرامی

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، پروانه ساخت فیلم سینمایی شهر خاموش به نویسندگی و کارگردانی احمد بهرامی صادر شد.

پروانه ساخت شهر خاموش صادر شد، فیلمی تازه از احمد بهرامی

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ تالار پذیرایی به نقل از روابط عمومی فیلم، شورای تازه پروانه ساخت سازمان سینمایی، پروانه ساخت فیلم سینمایی شهر خاموش به کارگردانی احمد بهرامی و تهیه کنندگی رضا محقق را صادر کرد.

شهر خاموش فیلمنامه تازه بهرامی پس از دشت خاموش است که جایزه افق های جشنواره فیلم ونیز را برای سینمای ایران به ارمغان و در اکران داخلی نیز نظر مثبت منتقدان، مخاطبان و جامعه هنری را به دست آورد.

رضا محقق تا به امروز مستند نگاهی به آسمان و فیلم های سینمایی او خوب سنگ می زند، ممیرو، ایرو و... را تهیه نموده که از میان آثارش فیلم ممیرو پیروز به دریافت جایزه بزرگ برترین فیلم از جشنواره فیلم پوسان کره جنوبی و جایزه نتپک از جشنواره فیلم آسیا پاسفیک شده است.

احمد بهرامی علاوه بر کارگردانی چند فیلم کوتاه، مجموعه مستند تلویزیونی و دو تله فیلم با اولین فیلم بلند سینمایی اش یعنی پناه کاندیدای دریافت جایزه ویژه جشنواره مدیترانه ای کن شد و فیلم دوم او دشت خاموش که این روز ها روی پرده سینما های هنروتجربه است، توانست عنوان برترین فیلم را در بخش افق های هفتاد و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ونیز از آن خود کند.

مشاور رسانه ای این پروژه نغمه دانش آشتیانی است و اسامی بازیگران و دیگر عوامل این پروژه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پروانه ساخت شهر خاموش صادر شد، فیلمی تازه از احمد بهرامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروانه ساخت شهر خاموش صادر شد، فیلمی تازه از احمد بهرامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید