لغو مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، دبیر فدراسیون کاراته از لغو رقابت های انتخابی تیم ملی رده بزرگسالان خبر داد.

لغو مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، وحید مومنی گفت: با ثبت نام بیش از هزار نفر برای حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی در دو بخش آقایان و بانوان رکوردی کم نظیر در طول سنوات به ثبت رسید که نشان دهنده پویایی و انگیزه بالای کاراته کاهای کشورمان است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: طبق برنامه قبلی قرار بود این مسابقات از هجدهم تا بیست و چهارم فروردین ماه به میزبانی تهران برگزار گردد اما با توجه به تعداد بالای شرکت کنندگان، احتمال آغاز موج چهارم شیوع ویروس کرون او اهمیت سلامت کاراته کاها، پس از مشورت با رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تصمیم بر این شد که مسابقات لغو و در زمان دیگری که پس از ماه مبارک رمضان است، برگزار گردد.

مومنی با قدردانی از مشارکت گسترده کاراته کاها در این رویداد عنوان داشت: جا دارد از کلیه کاراته کاها، مسئولان هیئت ها و سبک ها تشکر نمایم. یقینا این اعتماد و همدلی جامعه کاراته مسئولیت ما را دو چندان می کند تا با تلاش بیشتر در برگزاری به بهترین نحو ممکن، جوابگوی این استقبال گسترده باشیم.

دبیر فدراسیون کاراته در خاتمه گفت: علاوه بر مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان، انتخابی تیم های ملی پایه و مسابقات سوپر لیگ نیز در دستور کار فدراسیون است که برگزاری آنها منوط به شرایط کرونایی کشور است. امیدواریم شرایط به شکلی پیش رود که بتوانیم تمام این مسابقات را برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لغو مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید