غذا با روکش طلا به جان فوتبالیست های برزیلی زهر شد!

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، خبرنگاران: جام جهانی 2022 قطر در کنار تمام حاشیه های فوتبالی که دارد، در مورد بریزوبپاش های فوتبالیست ها و سایر افراد مشهور حاضر در قطر هم کم حاشیه نبوده است؛ از جمله خوردن غذا با روکش طلا.

غذا با روکش طلا به جان فوتبالیست های برزیلی زهر شد!

قطر میزبان گران ترین و پرخرج ترین جام جهانی تا به امروز است که بنا بر گزارش ها، بیش از 220 میلیارد دلار برای قطر هزینه داشته است.

میزبانی که تمام تلاش خود را به کار برده تا نخستین ها را برای میهمانان تهیه کند؛ از غذاهایی با روکش طلای 24 عیار تا ساخت غول پیکرهای جهان.

حال اینکه چه کسانی با صرف هزینه های کلان برای تهیه این غذاها اقدام می کنند از جمله مواردی است که در فضای رسانه ها حاشیه هایی به وجود آورده است.

تارنمای اسپورت با اعلام این موضوع که زمانی که 62 میلیون برزیلی گرسنه می مانند، وینیسیوس جونیور و ادر میلتائو گوشتی با روکش طلا خوردند به یکی از این حاشیه ها پرداخت.

به نوشته این تارنما، انتقاد افکار عمومی برزیلی در این مورد، از عدم همدلی فوتبالیست های حاضر در قطر با کسانی است که بدترین روزهای کشورشان را سپری می کنند؛ اینکه کم نبودند فوتبالیست هایی که در اوقات فراغت خود در قطر از رستوران سرآشپز Salt Bae (کسی که از بالا نمک روی گوشت می ریزد) عبور کرده باشند.

چندین برزیلی مانند وینیسیوس جونیور و ادر میلیتائو به همراه رونالدو قبل از مرحله یک هشتم نهایی، بارها به این رستوران رفته و تماشایی ترین غذا یعنی گوشتی که در طلای 24 عیار پیچیده شده را انتخاب کردند، عکس و فیلم گرفتند و با اشتراک دل بسیاری را شکستند.

این ناهار که حدود 2000 دلار هزینه داشت، در برزیل نه تنها یک ذره خنده دار نبود بلکه موجی از خشم را برانگیخت؛ زیرا در حال حاضر 62 میلیون نفر از هموطنان این بازیکنان در شرایط ناامنی غذایی هستند؛ یعنی نمی توانند روزی سه وعده غذا بخورند.

اسپورت یادآور شد: کار به جایی رسیده که در حال حاضر رونالدو در آمریکای جنوبی به خودنما و الگویی از حباب بیگانگی معروف شده که برخی از فوتبالیست های فعلی هم در او ذوب شده و هیچ سنخیتی با طبقه اجتماعی که اکثریت از آن برخاسته اند، ندارند.

منبع: توریسم آنلاین

به "غذا با روکش طلا به جان فوتبالیست های برزیلی زهر شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غذا با روکش طلا به جان فوتبالیست های برزیلی زهر شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید