ستاره ملی پوش پرسپولیس می تواند جدا گردد؟

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، روز گذشته بحث جدایی مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش پرسپولیس مطرح شده و این بازیکن اعلام نموده که به علت بعضی شرایط در پی جدایی از پرسپولیس است. این در حالی است که پورعلی گنجی که همراه با تیم ملی در جام جهانی قطر حضور داشت، با پیشنهاد هایی روبه رو شده بود و به نظر می رسد مطرح کردن بحث جدایی از پرسپولیس بی ارتباط با این پیشنهاد ها نباشد.

ستاره ملی پوش پرسپولیس می تواند جدا گردد؟

پورعلی گنجی در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده عنوان نموده که به علت شرایط کنونی و نبود تماشاگران انگیزه خودش را از دست داده و اگر بخواهد از پرسپولیس جدا گردد به تیمی می رود که پرچم پرسپولیس را بالا ببرد.

با این همه به نظر می رسد بحث جدایی پورعلی گنجی برای فصل جاری لیگ برتر منتفی خواهد بود چرا که این بازیکن با پرسپولیس قراردادی دو ساله دارد و بند فسخ گنجانده شده در این قرارداد برای فصل دوم فعال است. بر این اساس و در صورت پایبندی دو طرف به قرارداد امضا شده پورعلی گنجی قادر نیست در فصل قراردادش آن را فسخ کند، اما اگر بخواهد قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند برای فصل دوم می تواند این کار را انجام دهد.

موضوع دیگری که درباره قرارداد پورعلی گنجی وجود دارد این است که بند فسخ گنجانده شده در قرارداد این بازیکن گفته می گردد بین 250 تا 300 هزار دلار است و در صورتی که پورعلی گنجی قصد جدایی از پرسپولیس داشته باشد باید این مبلغ را بپردازد. مسئله دیگر این است که قرارداد نوشته شده، پورعلی گنجی باید برای جدایی پیشنهاد خارجی داشته باشد و این پیشنهاد را از مدتی قبل به گوش مدیران باشگاه برساند. با این شرایط به نظر می رسد که جدایی مرتضی پورعلی گنجی در فصل جاری منتفی خواهد بود مگر اینکه اتفاق ویژه دیگری رخ دهد که آن قابل پیش بینی نیست!

منبع: همشهری آنلاین

منبع: فرارو

به "ستاره ملی پوش پرسپولیس می تواند جدا گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره ملی پوش پرسپولیس می تواند جدا گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید