راهنمای شکم گردی در زعفرانیه تهران

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، اگر به سمت تجریش و قلهٔ توچال حرکت کنید، حتما از محلهٔ زعفرانیه گذر خواهید کرد. آب وهوای دلچسب زعفرانیه سبب شده بسیاری از مردم به سکونت در این منطقه روی بیاورند. البته برخی از مردم هم زعفرانیه را برای گذران اوقات فراغت خود انتخاب می کنند. چرا که تجمع بسیار زیادی از امکانات رفاهی و تفریحی در این منطقه دیده می شود. به همین دلیل رستوران های بسیاری در محدودهٔ محلهٔ زعفرانیه احداث و راه اندازی شده اند.

راهنمای شکم گردی در زعفرانیه تهران

کافه رستوران دژاوو

اگر می خواهید شامی خاطرانگیز را در فکر خود و اطرافیانتان ثبت کنید، کافه رستوران دژاوو می تواند انتخاب خوبی باشد. فضای آرام بخش و مدرن کافه رستوران دژاوو سبب شده که طرفداران خاص خودش را داشته باشد. البته نباید از کیفیت و تنوع غذاهای این رستوران غافل شد. منوی غذاهای کافه رستوران دژاوو بسیار مفصل و چشم نواز است. این رستوران را می توان جزو رستوران های فرنگی دانست. چرا که غذاهای مدیترانه ای، شرقی و خاورمیانه ای در آن سرو می شود. بهتر است برای صرف شام یا ناهار حتما میز خود را رزرو کنید، چون احتمال پر شدن رستوران در ساعات اولیه بسیار است. کافه رستوران دژاوو از ساعت 12 ظهر تا 12 شب به مشتریان خود سرویس می دهد.

کافه رستوران اطلس

رستوران هایی که هم فضای داخلی و هم فضای بیرونی داشته باشند، مورد توجه بسیاری از مردم قرار می گیرند. کافه رستوران اطلس واقع در زعفرانیه، پذیرای مهمانان خود در فضای باز هم هست. میزهایی که بین بوته های سرسبز چیده شده اند، فضایی دلچسب را فراهم می کنند. عطر و بوی گل ها می توانند طعم و لذت غذاها را دوچندان کنند. رستوران اطلس قدمتی 40 ساله دارد و برای اهالی محله زعفرانیه تهران نامی آشنا دارد. این کافه رستوران متخصص در زمینهٔ غذاهای ایرانی به تعداد می آید. فضای داخلی کافه رستوران حال وهوای قدیم را دارد. کلاسیک بودن باعث شده مورد توجه عدهٔ زیادی باشد.

کافه رستوران تیوان

اگر می خواهید در یک رستوران مدرن غذا میل کنید، کافه رستوران تیوان این امکان را برای شما فراهم می کند. دکوراسیون مدرن کافه رستوران تیوان شما را از محیط جدا می کند و به کافه رستوران های اروپایی می برد. غذاهای فرنگی و فست فودی بیشتر در تیوان سرو می شود. کافه رستوران تیوان می توان وعده گاه مناسبی برای صرف یک صبحانهٔ کامل باشد. تنوع غذاها و سالادها در تیوان سبب شده که بسیاری از مردم حتی برای مدت زمان کمی در رستوران وقت بگذرانند. همچنین این کافه رستوران دارای پارکینگ و فضای باز هم هست.

کافه رستوران ایتالیایی جنارو

طرفداران غذاهای ایتالیایی در ایران کم نیستند. این افراد در پی بهترین رستوران ایتالیایی اند، چون غذاهای ایتالیایی در عین سادگی باید دقیق تهیه شوند تا همان طعم اصلی را بدهند. از همین رو، رستوران ایتالیایی جنارو بسیار مورد توجه طرفداران غذاهای ایتالیایی است. رستوران جنارو همان ژوانی سابق است که مشتریان از کیفیتش تعریف می کنند. استفاده از مواد غذایی درجه یک و حضور سرآشپزان مجرب در این رستوران، سبب معروفیت آن شده است. بسیاری از مردم که اقدام به رهن و اجاره آپارتمان در جردن کرده اند، به همین دلیل به این رستوران مراجعه می کنند.

منبع: فرارو

به "راهنمای شکم گردی در زعفرانیه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای شکم گردی در زعفرانیه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید