دلیل موفقیت تیم ملی تنیس چه بود؟

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، مربی تنیس کشورمان پس از صعود تیم ملی به دسته سه آسیا گفت: ترکیب تجربه و جوانگرایی باعث شد در مسابقات دیویس کاپ نتیجه بگیریم.

دلیل موفقیت تیم ملی تنیس چه بود؟

مهدی بهزادپور با اشاره به موفقیت تیم ملی تنیس و صعود به دسته سه آسیا به خبرنگار ورزشی گفت: مسابقات دیویس کاپ پس از یک سال وقفه برگزار شد و تیم ملی هم عملکرد خوبی داشت. آرزوی روزهای خوبی را برای تنیس ایران دارم. برای رقابت در مسابقات دیویس کاپ دسته سه آسیا باید برنامه ریزی کنیم چون سطح مسابقات بالاست.

مربی تنیس ایران به ترکیب تیم ملی کشورمان در مسابقات دیویس کاپ اشاره کرد و افزود: سرمربی تیم ملی از ترکیب جوان و باتجربه در این مسابقات استفاده کرد و این موضوع باعث شد نتیجه بگیریم.

وی گفت: برای رقابت تیم ملی در مسابقات دیویس کاپ سال آینده که در دسته سه برگزار می شود باید برنامه ریزی بیشتری برای برگزاری اردو و مسابقات داشته باشیم.

همچنین امیر مهذب نیا بازیکن سابق تیم ملی نیز به وبلاگ تالار پذیرایی گفت: به تیم ملی تنیس به دلیل موفقیتی که کسب کرده تبریک می گویم اما این به معنای این است که در آغاز راه هستیم و ملی پوشان نباید با این پیروزی مغرور شوند.

وی افزود: جایگاه تنیس ایران دسته چهار و سه آسیا نیست و برای رسیدن به جایگاه واقعی باید برنامه ریزی شود.

بازیکن سابق تیم ملی گفت: تنیس ایران باید به سمت حرفه ای شدن پیش برود و برای رسیدن به این جایگاه باید در مسابقات جهانی شرکت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دلیل موفقیت تیم ملی تنیس چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل موفقیت تیم ملی تنیس چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید