تندروان: اگر جام باشگاه های آسیا برایم مهم بود که در تیم قبلی ام می ماندم

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: اگر حضور در جام باشگاه های آسیا برایم مهم بود در تیم قبلی خود می ماندم، اما برنامه و ساختار برای من اهمیت بیشتری دارد.

تندروان: اگر جام باشگاه های آسیا برایم مهم بود که در تیم قبلی ام می ماندم

رضا تندروان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ تالار پذیرایی در خصوص پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل شهرداری گنبد در هفته بیست وسوم لیگ برتر والیبال گفت: بازی در گنبد همواره سخن است به ویژه اینکه تیم میزبان به پیروزی احتیاج داشت. من در این بازی به چند بازیکن استراحت دادم و از ترکیب جدیدی استفاده کردم. بازیکنان ما تاکتیکی و منظم بازی نموده و بازی انتحاری تیم گنبد را خنثی کردند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه ادامه داد: همه بازیکنان ما هم قسم شده بودند که عملکرد باکیفیتی داشته باشند و برنده شوند. ما با تمرکز کامل به هدف خود رسیدیم.

تندروان در خصوص نتایج پرنوسان تیم شهرداری ارومیه گفت: همه تیم ها با مصدومیت بازیکنان درگیر هستند، اما این قضیه در تیم ما فرق دارد. من در نیم فصل دوم، همه بازیکنان خود را در اختیار نداشتم و گاهی پیش آمد که به جای چهار بازیکن سرعتی، فقط یک سرعتی مصدوم در اختیار داشتم. در مقطعی، عادل غلامی، سرلک، مصطفی وند، صابر کاظمی، رحمان داودی و علی بهبودی در فهرست مصدومان ما بودند.

وی توضیح داد: ما در هر 10 بازی دور برگشت، درگیر مصدومیت ها بودیم. ضمن اینکه در نیم فصل دوم کوشش کردم به صابر کاظمی و علی بهبودی که مسابقات زیادی را پشت سرگذاشته بودند، استراحت بیشتری بدهم، اما نه تنها این طور نشد، بلکه تحت فشار بیشتری قرار گرفتند. همه این عوامل سبب شد تا کیفیت تیم ما اُفت کند که به نظر کم کاملاً طبیعی است. متأسفانه فرصت ریکاوری نداریم و خروج از این شرایط هم ساده نیست.

تندروان در خصوص اینکه شهرداری ارومیه حتی اگر قهرمان لیگ برتر هم گردد، نمی تواند در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا شرکت کند، گفت: مدیران باشگاه در پی پرداخت بدهی خود و برطرف تحریم های فدراسیون جهانی هستند. اطلاع بیشتری در این مورد ندارم. در این شرایط، هدف همه ما، کسب عنوان قهرمانی لیگ است و حضور در جام باشگاه های آسیا در مقطع فعلی مطرح نیست. برای من هم اگر حضور در جام باشگاه های آسیا اهمیت داشت در تیم قبلی خود می ماندم، اما برنامه و ساختار برای من اهمیت بیشتری داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تندروان: اگر جام باشگاه های آسیا برایم مهم بود که در تیم قبلی ام می ماندم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تندروان: اگر جام باشگاه های آسیا برایم مهم بود که در تیم قبلی ام می ماندم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید