اردبیل در لیگ برتر وزنه برداری کشور حاضر می گردد

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، سعید علی حسینی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: این مسابقات که با حضور 9 تیم از استان های مختلف کشور برگزار خواهد شد، از 14 آبان ماه شروع می گردد که قرار است برای نخستین بار تیم منتخب جوانان استان اردبیل هم با سرمربیگری رضا روحی و اکبر خورشیدی در این مسابقات حاضر شده و به اسم قطب وزنه برداری کشور استعدادهای نابی را به وزنه برداری معرفی خواهند کرد.

اردبیل در لیگ برتر وزنه برداری کشور حاضر می گردد

وی توضیح داد: در مجموع در این تیم به اسم نماینده استان در لیگ برتر، 20 وزنه بردار و کادر فنی و مربیگری حاضر خواهند شد که امیدواریم نتایج به دست آمده هم به نفع استان بوده و برترین شرایط را در رشته وزنه برداری برای افتخارآفرینی مجدد استان اردبیل ببینیم.

رئیس هیئت وزنه برداری استان اردبیل، استان اردبیل را قطب وزنه برداری کشور توصیف کرد و گفت: تمام کوشش ما بر این است تا وزنه برداری استان اردبیل با قوت و قدرت به سطح اول وزنه برداری کشور بازگردد تا در مسابقات جهانی، بین المللی و المپیک بتوانیم افتخارآفرینی بیشتری را داشته باشیم.

علی حسینی از حضور سه نفر وزنه بردار از این استان در اردوی تیم ملی اطلاع داد و اضافه نمود: طاها نعمتی مقدم، ابوالفضل حاجی پور و عرفان ابراهیم زاده در رده سنی نوجوانان در اردوی تیم ملی وزنه برداری حاضر هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: مسعود نصرتی هم وزنه بردار جوان خطه اردبیل در تیم ملی وزنه برداری جوانان حاضر است تا با حضور قدرتمندانه در این تیم ها بتواند برای این استان و کشور افتخارآفرینی کند.

علی حسینی افزود: شرایط برای توسعه رشته وزنه برداری با حضور جوانان و نوجوانان علاقمند مهیاست هر چند که شرایط کرونایی و تعطیلی باشگاه ها به این فرایند خللی وارد نموده اما سعی بر این است تا با حل مشکل کرونا و با همراهی فدراسیون برترین استعدادهای وزنه برداری در رده های سنی جوانان و نوجوانان شناسایی و با حضور در این تیم برای کشور افتخارآفرینی نمایند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشور اعلام کرد: مربیان توانمند استان اردبیل هم همپای دیگر مربیان سرشناس کشوری کوشش می نمایند تا به تقویت تیم وزنه برداری در رده های پایه یاری نمایند که امیدواریم با سخت کوشی مجموعه باشگاه های کشور بتوانیم در وزنه برداری برای کشور افتخارات بیشتری را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اردبیل در لیگ برتر وزنه برداری کشور حاضر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردبیل در لیگ برتر وزنه برداری کشور حاضر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید