سید کاظم احمدزاده مجری ویژه برنامه افطارهای شبکه دو شد

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، تهران (پانا) - فصل جدید آدم های خوب شهر با اجرای سید کاظم احمدزاده از چهارشنبه 25 فروردین، افطارهای ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما روانه آنتن می گردد.

سید کاظم احمدزاده مجری ویژه برنامه افطارهای شبکه دو شد

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، آدم های خوب شهر؛ ویژه برنامه افطار شبکه دو برای چهارمین سال متوالی است که کوشش می نماید با روایت هایی متفاوت از زندگی افراد به ایجاد و گسترش حالِ خوب در جامعه بپردازد. این برنامه به توضیح حال افرادی می پردازد که نگاهی متفاوت به زندگی داشته و کوشیده اند در راستا زندگی دیگران نقشی مثبت و موثر ایفا نمایند.

در فصل جدید علاوه بر میزبانی و مصاحبه با این افراد گزارش هایی مستند از تاثیرگذاری این خیرین که از راستا آموزش، اشتغالزایی، شرکت در امور خیر و ... می گذرد، پخش خواهد شد. همچنین میان برنامه هایی از مشاغل مختلف در لحظه افطار، پرداختن به انسان های خوبی که در حال حاضر در قید حیات نیستند به همراه روایت قصه آنها، معرفی آدم های خوب شهر از منظر بینندگان، دعا و مناجات و ... از دیگر بخش های این برنامه است.

ورزشکاران پیروز، زنان بدسرپرست و بی سرپرستی که جزو کارآفرینان برتر هستند، نخبگان علمی با سرگذشت هایی خاص، کادر درمان و ... از جمله مهمانان این برنامه هستند.

این برنامه کاریست از گروه خانواده با همراهی کمیته امداد امام خمینی (ره) و پویش ایران همدل به تهیه نمایندگی علی اکبر کریمی و اجرای سید کاظم احمدزاده که در ایام ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 19:20 روانه آنتن می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سید کاظم احمدزاده مجری ویژه برنامه افطارهای شبکه دو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید کاظم احمدزاده مجری ویژه برنامه افطارهای شبکه دو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید