رویایی ترین پارک شیراز را با هم ببینیم

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، از همه جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری شیراز که بگذریم، پارک های این شهر هم یکی از محبوب ترین و مجذوب کننده ترین جاهای دیدنی شیراز به شمار می آیند و در تمام روزهای سال، هواداران خاص خودشان را دارند.

رویایی ترین پارک شیراز را با هم ببینیم

پارک رویا شیراز، یکی از باصفاترین پارک های شیراز است که با چشم اندازی سرسبز و امکانات تفریحی مناسب، مکان خوبی برای پیاده روی و گذراندن اوقات فراغت به شمار می آید. گل کاری های رنگارنگ و درختان سرسبز این پارک، آن قدر مجذوب کننده هستند که چشم هر بازدیدکننده ای به خود را خیره می نماید. اگر شما هم دلتان می خواهد یک روز آرام و دلنشین را همراه با عزیزانتان تجربه کنید، تا انتهای این مطلب با وبلاگ تالار پذیرایی همراه باشید.

معرفی پارک رویا شیراز

پارک رویا شیراز، با مساحت تقریبی 11 هزار مترمربع در منطقه 1 شیراز قرار گرفته است و فضای خوبی برای گذراندن اوقات فراغت گردشگران یا شهروندان شیراز به شمار می آید. وقتی در این پارک ایستاده اید، فقط کافی ست چشم بچرخانید و با کمی دقت، هر گوشه پارک را نگاه کنید. به احتمال زیاد قسمتی از پارک افراد مسنی را ببینید که زیر درختان تنومند نشسته و مشغول گفت وگو هستند. شاید هم چشمتان به خانواده هایی بیفتد که در قسمتی از پارک بساط پیک نیک راه انداخته و دور هم نشسته اند.

امکانات پارک

پارک رویا شیراز در سال 1383 تأسیس شد و امروز به محلی برای گذراندن اوقات فراغت و استراحت رهگذران، مسافران و شهروندان تبدیل شده است. از امکانات ویژه این پارک می توانیم به وسایل ورزشی، نیمکت ها، وسایل بازی بچه ها و نوجوانان، رستوران و سرویس بهداشتی اشاره کنیم.

آیا پارک رویا باز است؟

خوشبختانه پس از رفع شدن محدودیت های ناشی از بیماری کووید 19، پارک رویا هم مثل سایر بوستان های شهر بازگشایی شد و همه روزه به صورت 24 ساعته، آماده پذیرایی از گردشگران است. برای تماشا نقاط گردشگری بیشتر از ایران دلپذیرترین منطقه برای ماهیگیری را بخوانید.

پیشنهاد مطالعه: برای تماشا مطالب بیشتر از گردشگری در این روستای ایرانی همه دو قلو هستند را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "رویایی ترین پارک شیراز را با هم ببینیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویایی ترین پارک شیراز را با هم ببینیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید