اقامت در تاریخی ترین هتل های دنیا، تصاویر

به گزارش وبلاگ تالار پذیرایی، اگر به تاریخ علاقه داشته باشید، می توانید در باغ های کاخ راجستانی (Rajasthani) در میان طاووس ها کریکت بازی کنید یا در آبگرم های یک هتل ژاپنی که هزار سال قبل آغاز به کار نموده تمام دغدغه هایتان را دور بریزید. برای آشنایی بیشتر با تاریخی ترین هتل های دنیا با ما همراه شوید.

اقامت در تاریخی ترین هتل های دنیا، تصاویر

نیشیاما اونسن کیونکان، ژاپن

نیشیاما اونسن کیونکان (Nishiyama Onsen Keiunkan) در ژاپن قدیمی ترین هتل دنیا است که در سال 705 میلادی تأسیس شد و از آن موقع بین 52 نسل یک خاندان دست به دست چرخیده است؛ اما این شجره نامه تاریخی تنها دلیل بازدید از اینجا نیست. به خاطر موقعیت این هتل در بالای کوه، آبگرم هایی که هزاران لیتر آب معدنی داغ را به بیرون پمپ می نمایند در کنار محیط صلح آمیز آن، دلیل اصلی انتخاب آن توسط گردشگران است. می توانید در مسیری قدم بگذارید که سامورایی ها و شوگان های افسانه ای از آن عبور نموده اند و از آبگرمی لذت ببرید که روزگاری مرهم بدن زخمی از جنگ آن ها بوده است.

کاخ رامباغ، هند

کاخ رامباغ (Rambagh Palace) در هند در گذشته خانه مهاراجه جایپور بوده و در سال 1835 ساخته شد. این مجموعه 19 هکتاری که امروزه یک هتل شده، هنوز هم شکوه و زیبایی گذشته اش را حفظ نموده است. اقامت در سوئیت هایی که میزبان شاهزاده چارلز یا جکی کندی بوده اند، صرف چای بعد از ظهری در تراس و بازی کریکت در میان طاووس ها یا تماشای غروب خورشید به همراه یک نوشیدنی در باغ های اینجا می تواند تجربه ای بی همتا باشد.

کلایودن هاوس، انگلیس

کلایودن هاوس (Cliveden House) در کرانه رود تیمز در باکینگهام شایر (Buckinghamshire) در انگلیس واقع شده و در گذشته دوک ها، کنتس ها، ارل ها، شاهزاده ها و خاندان سلطنتی آستور در آن زندگی نموده اند. البته در نهایت این سرنوشت به هتلی که امروزه می بینید ختم شده است. تقریباً هر پادشاه بریتانیایی از زمان جرج اول در اینجا اقامت داشته اما دیوارهای زر ورقی، زره های جنگی و پلکان تراشیده شده از چوب ماهوگانی آن از رسوایی های امور تاریخ سیاسی این سرزمین نیز با خبر بوده و برگ های مهمی از تاریخ در آن رقم خورده است.

کاخ کوپاکابانا، برزیل

کاخ کوپاکابانا سازه ای آرت دکویی است که در سال 1923 درست در کنار ساحل کوپاکابانا در برزیل ساخته شد. این بنا را معماری فرانسوی طراحی کرد و ترکیبی از سبک های اروپایی و لاتین را در سر درش می توانید ببینید. این هتل با حضور در یک فیلم معروف در سال 1933 به شهرت زیادی رسید و مهمانان زیادی مانند آلبرت انیشتین، نلسون ماندلا، مرلین مونرو یا پرنسس دایانا آن را برای اقامت خود انتخاب کردند.

هتل امپریال توکیو، ژاپن

امپریال هتل توکیو (Imperial Hotel Tokyo) در سال 1890 شروع به کار کرد و توسط یک معمار مشهور آمریکایی به نام فرانک لوید رایت (Frank Lloyd Wright) طراحی شد. اگر چه نمای بیرونی اصلی آن را بارها تخریب و بازسازی نموده اند، اما تالارهایش هنوز هم شاخصه های مهمی از دوران اولیه را نگهداری نموده و می توانید از تماشای کاشی های سفالی و چینی های بی قیمتش لذت ببرید.

منبع: گردشبان

به "اقامت در تاریخی ترین هتل های دنیا، تصاویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت در تاریخی ترین هتل های دنیا، تصاویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید